Göcek Mh. Süleymanağa Cad. No:6 Fethiye/MUGLA
Close
Göcek Mh. Süleymanağa Cad. No:6 Fethiye/Muğla
+90 532 391 3922

Hakkımızda

Insan bu güzellikleri yasarken mutlulugun zirvesinde tüm sevdikleri ile birlikte en güzelini sorunsuz yasamak ister.Bizde bu rahat ortami saglamak için BLUE KING YACHT adi altinda size denizin o huzurunu doyasiya yasatmak için variz. Sizlerin denizdeki huzuru da dogal bizim gururumuzdur.Teknenizde kesfedilmemis güzelliklerin tadini doyasiya çikarip sevdiklerinizle mutlu bir sekilde limana gelmeniz bizi gururlandirir.

Iste,sizin isteklerinizin yerine getirilmesi için BLUE KING YACHT size en iyi kaliteyi sunuyor.Kusursuz isçilik ve güler yüzlü personeli ile tekne konaklama,mobilya ,boya,elektrik,krom ve döseme alanlarinda hizmet vermekteyiz. Denizlerin en harika güzelliklerini kesfetmeniz dilegiyle…

Hayallerinizin gerçege dönüstürmek için bizimle iletisime gelmeniz su ana kadar size açikladigimiz tüm prosesin baslangici olacaktir. ISO 9001 Kalite Belgeli ve çevreye duyarliyiz.Tekne imalati boyunca, tüm islenecek malzemelerin isçiligini en ince ayrintisina kadar büyük bir titizlikle imal eder.

Sizlerde müsteri portföyümüzde görmek ümidiyle BLUE KING YACHT olarak bizler, duygularinizin yogun oldugu bu projelerde yaninizda olmaktan ve her asamada size yardimci olmaktan büyük bir keyif alacagiz. Ilk günlerimizi hiç unutmadik. ve o günlerin heyecanini hep içimizde yasattik.Sizlerle çalismak bizim için her zaman bir ayricaliktir. Fethiye Göcek Yat Döseme – Blue King Yat Döseme Hizmetleri…

Neler Söyleniyor?

Fethiye Göcekte Yat Döşeme denince aklıma Blue King Yatçılık 'dan başka birşey gelmiyor.

Yatımda kullanılabilecek en iyi malzemeyi öneriyorlar, yaptırmak istediğim işi zamanında teslim ediyorlar. Özenli ve Temiz Çalışıyorlar.

Tüm Ekibe Teşekkurler.

Ömer VuralBir Gezgin...

Teşekkürü Bir Borç Biliyoruz...

Yat Döseme deyince akla Kaliteli Isçilik ve Saglam Ürün Gelir! Fethiye Göcekte Blue King Yacht olarak yat döseme hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz. Tüm gücümüzle, sizlerin daha kaliteli ve daha huzurlu yolculuk yapmasi için çalisiyoruz.

Fethiye Göcek Yat Döseme - Blue King Yacht Upholstery

Mustafa SaygılıGocek, MUGLA

Takım Arkadaşlarımız

Fatma Saygılı
Müşteri Sorumlusu
İbrahim Saygılı
Kaptan & Müşteri Temsilcisi
Mustafa Saygılı
Firma Yöneticisi
Phone: +90 532 391 3922
Fax: +90 252 645 2213
Fethiye/Muğla
Göcek Mh. Süleymanağa Cad. No:6